RoFoods Blog

Market Gibi Ama Değil Gibi De, Yeni Nesil Market!

Bir şey hem market gibi olup hem de nasıl market olmayabilir dediğinizi duyar gibiyiz. Kafanızda deli sorular dönüyor farkındayız, o yüzden sizi daha fazla merakta bırakmayalım.

 

Aslında yeni nesil market dediğimiz şey tam olarak bu oluyor. Yeni nesil market derken de aslında kasiyersiz market ya da insansız market gibi bir alandan bahsediyoruz. Bir markette olması gereken her şeyin olduğunu ama insan olmadığını düşünün. Hayır hayır, otomat da değil. İşin içine yeni teknolojiler girince otomat olmaktan da çıkıyor bizimki. Artık sizi daha fazla merakta bırakmanın bir anlamı yok, o yüzden gelin detaylara geçelim.

 

Kasiyersiz Market RoFoods Nedir, Ne Değildir?

Artık RoFoods’un bir market olmadığını hepimiz biliyoruz. Çünkü kasiyer, sıra bekleme vs. gibi şeyler yok RoFoods raflarında. Şimdi diyeceksiniz ki, o zaman otomat! Hayır otomat da değil, zira her ikisi de farklı teknolojileri kullanıyor. RoFoods aslında, ofis ya da plaza katlarına kurulan kasiyersiz market. İnsansız market de diyebilirsiniz. Mesela gün ortasında çalışırken acıktınız diyelim, hemen işyerinizde kurulu olan RoFoods alanına giderek dilediğiniz atıştırmalığı ya da içeceği alabilirsiniz. Ayrıca sadece yiyecek içecek olarak da düşünmeyin. Daha fazla konsantre olmaya ihtiyaç duyduğunuzda, RoFoods’un konforlu çalışma alanlarından da yararlanabilirsiniz.

 

Zaman Kazandıran Teknoloji

RoFoods için “yeni nesil market” dememizin en büyük nedenlerinden biri de kullanılan teknoloji. Malumunuz, hızlı zamanlardan geçiyoruz. Özellikle çalışma hayatında saniyelerin bile önemi gerçekten çok büyük. Hal böyle olunca kimsenin değerli vaktini çalmadan, her şeyin çok hızlı bir şekilde ilerlediği bir sistem var RoFoods’un içinde. Yapmanız gereken tek şey RoFoods noktasına gidip, ürününüzü almak ve ödemenizi de RoFoods mobil uygulama üzerinden gerçekleştirmek. Sıra bekleme derdi olmadan ihtiyacınız olan her şeyi çok hızlı bir şekilde elde etmenizi sağlıyor RoFoods.

 

Kasiyersiz Market RoFoods’ta Ödeme Nasıl Gerçekleşiyor?

Söz konusu kasiyersiz market olunca elbette ki işin içine yapay zeka teknolojisi giriyor. Yapay zeka ve görüntü işleme üzerine kurulu bir sisteme sahip olan RoFoods rafları, kontrollü geçiş noktalarının arkasında konumlanıyor. Bu noktada 3 farklı kamera bulunuyor, görüntülerin kime ait olduğu yapay zeka tarafından tanınıyor. Herhangi bir suistimal durumu söz konusu olduğunda İK departmanı ile iletişime geçiliyor. Diyelim ki ofis çalışanı değil de, ziyaretçisiniz. Ziyaretçileriniz de RoFoods mobil uygulama üzerinden ödemelerini gerçekleştirebilirler.

 

RoFoods’ta Neler Var?

Kasa ve kasiyer dışında bir markette olması gereken her şey var. Atıştırmalıklar, doğal ürünler, diyet ürünleri, salatalar, sandviçler, taze meyveler ve içecekler… Hatta yemeğinizi ısıtabileceğiniz bir mikrodalga fırın bile var.

 

Hemen şimdi buraya tıklayarak RoFoods’un ayrıcalıklı dünyasını keşfetmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca RoFoods ile ilgili en güncel paylaşımlarından haberdar olmak için Instagram hesabımızı da takibe almanızı öneriyoruz.