RoFoods Blog

Taze Atıştırmalıklar, Tatlılar, İçecekler… RoFoods Yanı Başınızda!

Bir beyaz yakalının en büyük dertlerinden biri de öğleden sonra aniden bastıran o iç kazıntısı hissi. Beyin orada tepkisel olarak hep böyle karbonhidrat ya da tatlı gibi sağlıksız alternatiflere yöneliyor. İşte kasiyersiz market RoFoods, tam olarak burada devreye giriyor. Hem hızlı bir şekilde ürününüzü alabiliyorsunuz hem de yüzlerce seçenek olduğu için illa öyle sağlıksız alternatiflere yönelmenize de gerek kalmıyor. Tabi ki sizi mutlu edecek bir ürün grubumuz da mevcut. Kasiyersiz market RoFoods’ta herkesin ihtiyacına yönelik bir şey bulmak mümkün. Yani canınız sıcak bir kahve çektiğinde de insansız market RoFoods yanı başınızda! Yapmanız gereken tek şey Rofoods alanına gidip kahve makinası üzerinde ki QR kodu okutup uygulamadan ödemesini tamamlamak. İşte bu kadar kolay!

 

Kasiyersiz Market RoFoods’ta Neler Var: Sağlıklı Alternatifler

Aklınıza gelebilecek her şey ama her şey var RoFoods raflarında. Yani bir markete girdiğinizde ya da bir otomatın başına geldiğinizde genellikle canınızın çektiği ne varsa RoFoods’ta da onlar var. En güzeli ise sağlıklı alternatifleri barındırıyor olması. Çünkü masa başında çalışan beyaz yakalılar için her bir kalorinin kabus demek olduğunu biliyoruz. Sağlıklı atıştırmalıklar, salata çeşitleri ve diyet ürünleri… Tüm bunların hepsi RoFoods raflarında mevcut. Alternatif olarak tatlı çeşitleri de yer alıyor elbette. Ayrıca soğuk ve sıcak içecek çeşitleri de yine molanıza eşlik etmek için raflarda sizleri bekliyor. İşin en güzel kısımlarından biri de RoFoods’ta yiyeceklerinizi ısıtabileceğiniz bir mikrodalga fırın da bulunuyor.

 

Sandviçler ve Tatlı Atıştırmalıklar

Tabi ki doyurucu lezzetler de RoFoods raflarındaki yerlerini almış vaziyetteler. Çünkü sadece ara öğünlerde değil, ana öğünlerde de RoFoods yanı başınızda! Kahvaltı ya da öğle yemeklerinizde de RoFoods en iyi eşlikçilerinizden biri olmaya hazır. Dolayısıyla canınız gerçekten ne çekiyorsa, onu bulabilirsiniz.

 

İnsansız Market: Sadece Kasa ve Kasiyer Yok

Evet, aslında RoFoods’ta ne yok diye sormak belki de daha mantıklı. Kasa, kasiyer ve insan yok RoFoods’ta. Dolayısıyla sıra bekleme derdi de yok. Her şey mobil uygulama üzerinden gerçekleştiriliyor. Gerçekten siz sadece gidip ürününüzü alıyorsunuz. Sonrasında ister kredi kartınızdan ister yemek kartınızdan ödemenizi gerçekleştiriyorsunuz.

 

RoFoods’un ayrıcalıklı dünyasını keşfetmek için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca RoFoods’la ilgili en güncel paylaşımlardan haberdar olmak için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.