RoFoods Blog

Teknolojiyi Marketle Buluşturuyoruz! Kurumlar İçin Market

Yapılan bir araştırmaya göre beyaz yakalıların %80’i öğün atlıyor, %35’i kahvaltısında hamur işi tercih ediyor ve %31’i de öğle yemeklerinde sağlıksız alternatiflere yöneliyor.

 

Şöyle bir düşününce aslında bu sonuçların hiç de şaşırtıcı olmadığını söyleyebiliriz. Halbuki ne güzel olurdu değil mi ofis ortamında kolay alışveriş yapılabilen hızlı market diyebileceğimiz bir alan olsa ve çalışanlar da daha sağlıklı alternatiflerle buluşsa, zaman kaybetmeden dilediği şeye ulaşsa. Hatta ve hatta içinde konforlu çalışma alanları da olsa, çalışanların motivasyonu günden güne artsa! Evet, tüm bunlar kulağa çok hoş geliyor, farkındayız. Biz de bu yüzden teknolojiyi marketle buluşturduk ve kurumlar için harika bir self-servis alanını hayata geçirdik; RoFoods!

 

RoFoods Ne Gibi Ayrıcalıklar Sunuyor?

“İnsansız market” diye bir terim duymuş muydunuz daha önce? Duymamış olsanız bile muhtemelen aklınıza gelen ilk şeyin otomat olduğuna eminiz. Uzun yıllardan beri hayatımızın her alanında olan otomatlar, ürün çeşitliliği ve kolay alışveriş imkanı ile hepimiz için birer hızlı market pozisyonundalar. RoFoods’u otomatların daha gelişmiş ve teknolojik bir varyasyonu olarak düşünebilirsiniz. Ofis ya da plaza katlarına kurulan RoFoods noktalarının market ve otomatlardan farkı kasiyer, kasa, jeton vs. gibi bir şeye ihtiyaç sunmadan çok hızlı bir şekilde alışveriş imkanı sağlıyor olması. Yiyecek ve içecek anlamında bir markette olması gereken her şey RoFoods noktalarında da yer alıyor. Otomatlara göre ise çok daha fazla ürün seçeneğine sahip.

Çalışanlarınız sabah kahvaltılarını RoFoods noktalarından temin edebilirler. Ayrıca öğle yemeklerinde ya da gün ortası içleri kazındıklarında da RoFoods noktasına gidip seçtiği ürünü alabilir. Sıra bekleme derdi yok. Mobil uygulama üzerinden hızlıca ödemesini gerçekleştirerek bu anlamda tüm ihtiyaçlarını RoFoods noktalarından karşılayabilirler.

 

RoFoods’ta Teknoloji ve Market Bir Araya Geliyor

RoFoods, zaman kazandıran teknolojilere iyi bir örnek teşkil ediyor diyebiliriz. Günümüz çalışma dünyasındaki yoğunluğun ve zamanın değerinin farkındayız. Bu nedenle de tüm teknoloji altyapımızı bu temeller üzerine dayandırdık. Mobil uygulama üzerinden barkod okuma teknolojisi ile oldukça kolay bir ödeme sistemi oluşturduk. Ayrıca herhangi bir suistimale karşı RoFoods noktalarında görüntü tanıma ve ağırlık sistemi bulunuyor.

 

Çalışanlarınızın Motivasyonunu Yükseltin

RoFoods’ta çalışanlarınızın yiyecek ve içecek ihtiyaçlarına yönelik aklınıza gelebilecek her şey bulunuyor. Sağlıklı atıştırmalıklar, diyet ürünler, abur cuburlar, salatalar, sıcak ve soğuk içecek çeşitleri olmak üzere yüzlerce seçenek barındırıyor RoFoods rafları. Ayrıca yemek ısıtmak için mikrodalga fırın bile yer alıyor. Yani RoFoods her öğün çalışanlarınızın ihtiyaçlarını karşılamaya hazır. Sadece bunlar da değil, ortam değişikliği iyidir diyerek bazı RoFoodslarda konforlu çalışma alanları da yarattık. Çalışanlarınız bir yandan lezzetli atıştırmalıkların tadını çıkarırken, diğer yandan çalışmalarını sürdürme imkanına da sahipler. Tüm bunlara hiçbir şekilde sıra beklemeden sahip olmak ise RoFoods’un sunduğu en büyük avantajlardan biri. İhtiyacınız olan hızlı market RoFoods, yüzlerce ürün seçeneği ile çalışanlarınızın yanı başında.

 

Siz de hiç vakit kaybetmeden RoFoods’un ayrıcalıklı dünyasını keşfetmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca RoFoods ile ilgili en güncel paylaşımlardan haberdar olmak isterseniz de Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.