YARIŞMA KATILIM KOŞULLARI

 

 1. Bu yarışma 26.07.2023 ve 01.08.2023 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 2. Katılımcılar, yarışmaya katılmakla Yarışma Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Rofoods Mikro Market Ticaret A.Ş.yarışma Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
 3. Yarışma, 26.07.2023 ve 01.08.2023 tarihleri arasında Rofoods Mikro Market Ticaret A.Ş’ye ait @rofoods.tr Instagram hesabı üzerinden yapılacaktır. Rofoods’ta kullanılmak üzere 2 kişiye 200 TL Rofoods puan hediye edilecektir.
 4. Katılımcılar aşağıda yazılı Yarışma Katılım Koşulları’nı yerine getirmeleri halinde, yapılması gerekenler;
   1-  @rofoods.tr hesabını takip etmek,
   2- #ayrılmazaikilim hastagi ile Rofoods’tan aldığın ve sevdiğin ürünlerin fotoğrafını çekerek @rofoods.tr etiketleyerek story’den paylaşmak,
 5. Yarışma neticesinde Rofoods Mikro Market Ticaret A.Ş.tarafından başvuruların değerlendirilmesi ile toplamda 2 kişi ödül kazanacak olup, kazananlar yarışma bittikten 2 gün sonra @rofoods.tr Instagram sayfasında açıklanacaktır.
 6. Yarışma sonucunda ödülü kazanan 2 katılımcıya Instagram’da bulunan direkt mesaj yolu ile iletişime geçilecektir. Bu kişilerden istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik, yanlış olması ya da bu bilgilerle katılımcıya ulaşılamaması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Rofoods Mikro Market Ticaret A.Ş sorumlu değildir.
 7. Rofoods Mikro Market Ticaret A.Ş. katılımcıların yarışmaya katılım uygunluğunu doğrulama ve yarışmaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar. Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz. Aynı katılımcının yarışmaya farklı hesaplardan katılarak 2 kez hediye kazanması halinde ilk kazandığı ürün esas alınarak yalnızca 1 kez hediye edilir.
 8. Rofoods Mikro Market Ticaret A.Ş. katılımcıların ad, soyad ve fotoğraflarının uygulama için kullanımı ve yayını ile yarışma için gönderilen fotoğrafların ve metinlerin her türlü basında, reklamlarında ve internet mecralarında kullanımı ve yayını haklarına sahip olur. Katılımcılar fotoğraflarla ve metinlerle ilgili her ne isim altında olursa olsun telif hakkı talep etmeyeceklerini peşinen kabul ederler. Katılımcılar tarafından ulaştırılan fotoğrafların ve metinlerin Sınai Mülkiyet Kanunu, Kişisel Verileri Koruma Kanunu ve ilgili mevzuat hükümlerince mevzuata aykırılık teşkil etmesi halinde ya da üçüncü şahısların haklarını ihlal etmesi halinde tüm sorumluluk katılımcılara aittir.
 9. Katılımcıların yarışmaya katılırken kullandıkları fotoğraf ve metinlerde genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz içerikler ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar olması halinde paylaşım içerikleri sayfadan kaldırılacaktır.
 10. Katılımcılar içeriği hukuka ve genel ahlaka aykırı, hakaret niteliğinde olan, aşağılayıcı, pornografik, ırkçılık, nefret, şiddet, cinsel taciz ve benzeri nitelikte (burada sayılanlarla sınırlı olmamak kaydıyla) suç olabilecek/suçu teşvik eden veya ulusal ve uluslararası kanunları ihlal eden her türlü içerikten dolayı içerik sağlayıcının itibarını, güvenirliğini sarsacak, iş ve eylemlerine zarar verebilecek fotoğraf ve metin göndermemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.
 11. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, nakde çevrilemez. Kazananlara ödülleri, kimlik ibrazı ile teslim edilir. Teslim alınmayan ödüllerden Rofoods Mikro Market Ticaret A.Ş
 12. Çeşitli yöntemlerle haksız bir şekilde avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcılar ödüle hak kazanamayacak olup, Rofoods Mikro Market Ticaret A.Ş ‘nin bu kapsamda yasal işlem başlatma ve doğacak tüm zararlarının tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 13. Rofoods Mikro Market Ticaret A.Ş ‘.’nin yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve yarışma şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu yarışmaya katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.
 14. Rofoods Mikro Market Ticaret A.Ş ‘. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 15. Rofoods Mikro Market Ticaret A.Ş ‘çalışanları ile 18 yaşından küçükler yarışmaya hiçbir surette katılamazlar, katılmış ve kazanmış olsalar bile hediyeleri verilmez.
 16. Katılımcı, Rofoods Mikro Market Ticaret A.Ş. internet sitesinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.