Kurumlar İçin RoFoods Nasıl Çalışır?
Kullanıcı Hikayeleri

AK Sigorta

“Molalarımızın en keyifli hali Rofoods’ta. Sıra beklemeden, ödeme zorluğu çekmeden tek tuşla istediğimizi anında alabilmek eşsiz bir deneyim. Ofise verdiği enerji ve hareketliliği seviyoruz. Ofiste market deneyiminin en güzeli :)”

İdari İşler ve Satın Alma Müdürlüğü Departmanı

HDI Sigorta

“Çalışma arkadaşlarımız sıra beklemeden kasiyersiz alışveriş imkanı ile yüzlerce yiyecek ve içecek gereksinimlerini karşılayabilmekteler. Yoğun iş temposunda beklemeden çözüm üreten teknoloji sayesinde arkadaşlarımızın memnuniyeti ve verimliliği artmaktadır.

Hem sağlıklı hem de hızlı alışveriş deneyimi yaşattıkları için Rofoods Ekibine çok teşekkür eder, kendin al-öde modelinin hayatımızı kolaylaştırdığını belirtmek isteriz.”

İdari İşler ve Satın Alma Müdürlüğü Departmanı

Albaraka Türk

“Yoğun iş hayatı temposunda saniyelerin bile önem kazandığı günümüzde, Rofoods Mikro Market sayesinde hem zamandan tasarruf hem de makro market hizmetini arattırmıyor. Rofoods sadece zamandan tasarruf etmekle kalmıyor hayatımız bir parçası olan pandemi döneminde kasasız ve kasiyersiz işletme imkanıyla sosyal mesafeyi korumamıza ve sağlıklı alışveriş yapmamıza olanak sağlıyor.

 

Bu sebeple sağlıklı iş ortaklığımız için de teşekkür ederiz.”

İdari İşler ve Satın Alma Müdürlüğü Departmanı

Çalışanlarınız Değerli Vakti Bize Emanet!

Beyaz yakalıların %80'nin öğün atladığını, %35'inin kahvaltısında hamur işi tercih ettiğinin ve %31'inin de öğle yemeklerinde sağlıksız alternatiflere yöneldiğini biliyor muydunuz?

Kasiyer ve
Sıra Yok!

RoFoods kasiyersiz hizmet veren, kullanıcılarının sandviç, yemek, kahve gibi ihtiyaçlarını anında ve sorunsuz bir şekilde karşılayan, yüzlerce yiyecek ve içecek seçeneğine sahip kasiyersiz mağaza.

Ödeme
Kolaylığı!

RoFoods'u diğer mağaza ve market zincirlerinden ayıran en büyük özelliği ise kasiyer ve bekleme olmadan, direkt uygulama üzerinden ödeme kolaylığı sağlaması.

Hızlıca Toplantı Planlayın!

Hemen İletişime Geçin!
[elementor-template id="757"]